2017.10.22_Muži LIT:POL
HC Litomyšl : HC Polička

22.10.2017 v 17:00 hodin

Po vítězství na H.Brodem přivítáme na domácím ledě soupeře ze sousední Poličky !!!!!

POZVÁNKA NA STARŠÍ DOROST
dorost

POZVÁNKA NA STARŠÍ DOROST - VÍKENDOVÝ DVOJZÁPAS

HC LITOMYŠL : HC Chotěboř

pátek 20.10. v 19.30 hodin

HC LITOMYŠL : HC Lanškroun

v sobotu 21.10. v 17.00 hodin

Zveme všechny fanoušky a fanynky starších dorostenců na víkendové zápasy RLSD, v pátek s první Chotěboří a v sobotu s druhým Lanškrounem slibující dramatické a vyrovnané souboje. Přijďte povzbudit a udělat hokejovou atmosféru. Těšíme se na Vás
2017.10.15_Muži LIT:HBR

Branky(nahrávky): 8.Musil(Pilavka), 13.Starý(Pilavka), 14.Vala(Přibyl, Hynek), 16.Vomočil(Pilavka, Musil), 19.Lacha(Cejpek), 25.Budina(Pilavka), 31. J.Voříšek(Novotný, Zahradník), 34.Pilavka(Vomočil), J.Voříšek(Mečiar), 56.Barkóci(Musil, Starý), 60.Jelínen (Lacha, Suchý)
Sestava Litomyšl: Klička - Bláha, Jankovský, Kovář, Šklíba, Mečiar, Starý, Solnička, Dvořák, Novotný, Skoumal, Barkóci, Musil, Zahradník, Bor, J.Voříšek, Vomočil, Pilavka, Budina

2017.10.14_Žáci MTR:LIT
Liga mladších a starších žáků , další kolo v sobotu 14.10. V Moravské Třebové:

HC Slovan Moravská Třebová : HC Litomyšl 20:1 - mladší žáci

HC Slovan Moravská Třebová : HC Litomyšl 10:0 - starší žáci

2017.10.13_St.dorost HLI:LIT

HC Hlinsko : HC LITOMYŠL 1 :4 (1:0, 0:0, 0:4)

Branky: Voříšek Dominik, Pakosta, Večeřa, Zahradník
Asistence: Vytlačil, Zahradník, Pakosta
13.10.2017 ELIOD Regionální liga mladšího dorostu LAN - LIT
dorost

TJ Orli LANŠKROUN - HC LITOMYŠL 4:5 s.n. (0:0,1:1,3:3)

Branky: 3x Edl Max, Dostál Jan.
Asistence: 2x Adámek Matěj, Farkas Daniel, Růžička Kristián
Proměněné nájezdy: Adámek Matěj, Gyomber Martin(rozhodující).

Další zápas hrajeme doma v neděli 22.10. od 11:00 proti Chotěboři.
2017.10.11_Muži LED:LIT

Branky (nahrávky): 2. Havel (Štěpán, Vantuch), 14. Budina(Pilavka), 14. Havel, 22. Havel (Štěpán, Vantuch), 24. Štěpán (Havel, Vantuch), 31. Skoumal (Barkóci), 36. Barkóci (Skoumal, Budina), 45. Barkóci (Budina, Novotný), 49. Havel, 50. Skouma (Budina, Dvořák), 55. Vantuch (Havel, Zelený), 59. Havel (Zmrhal), 60. Barkóci (Budina)
Sestava Litomyšl:Kalousek - Vomočil - Pilavka - Voříšek, Mečiar, Jankovský, Budina – Skoumal – Dvořák, Kovář, Polák, Zahradník – Musil - Barkóci, Šklíba – Bláha, Bor, Solnička, Novotný

8.10.2017 ELIOD Regionální liga mladšího dorostu LIT-POL
dorost HC LITOMYŠL - Spartak POLIČKA 6:1 (2:1, 3:0, 1:0)

Branky: 2x Lipavský Filip, 2x Dostál Jan, Farkas Daniel, Adámek Matěj.
Asistence: 3x Edl Max, 2x Farkas Daniel, Dostál Jan.

Další zápas hrajeme v pátek 13.10. od 19:00 v Lanškrouně.
2017.10.08_Muži CHN:LIT

Branky(nahrávky): 5. Pilař (Knytl), 12. Zavřel (Král), 14. Musil (Zahradník, Barkóci), 32. Starý (J.Voříšek, Skoumal), 37. Kousalík (Král), 38. Pilavka (Dvořák), 45. Skoumal (J.Voříšek), 50. Král (R.Voříšek), 52. Zavřel (Kousalík), 60. Krejsa (Kousalík)
HC Choceň: Jánský - Kousalík, Vacek, Voříšek, Březka, Jehlička, Dvořák - Zavřel, Kopečný, Král, Krejza, Pilař L., Pochobradský, Pilař M., Knytl, Lichtag
HC Litomyšl: Klička - Polák, Bláha, Jankovský, Kovář, Šklíba, Mečiar, Starý - Dvořák, Solnička, Novotný, Skoumal, Barkóci, Zahradník, Bor, Voříšek, Vomočil, Pilavka, Budina, Lustyk, Musil

2017.10.07_St.dorost SVE:LIT

HC Světlá nad Sázavou : HC LITOMYŠL 1 : 4 (0:3, 0:0, 1:1)

Branky: Voříšek Jakub, Zahradník, Bláha, Polák
Asistence: Ševčík, Večeřa, Vytlačil

Po skvělém taktickém výkonu vezeme cenné body z ledu mistra Krajské ligy Dorostu a současně 2.tymu aktuální tabulky RLSD. Pochvalu za bojovnost zaslouží opět celý tým včetně brankáře, který nás několikrát podržel v oslabení či při brejcich soupeře. Většinu hrací doby jsme však měli pod kontrolou a řadu dalších šancí ještě neproměnili. Příští kolo hrajeme 13.10 v Hlinsku, doma pak další pátek 20.10. v 19.30 hodin s HC Chotěboř.
2017.10.05_ St.dorost LIT:POL

HC LITOMYŠL : HC Spartak Polička 7 : 2 (1:0, 2:2, 4:0)

Branky: Pakosta, Ševčík, Laštůvka, Voříšek Jakub, Edl, Polák, Večeřa
Asistence: 3x Zahradník, Večeřa, Voříšek Jakub, Polák, Pakosta

Zápas jsme začali velkým tlakem s vědomím nutnosti bodovat, ale vytěžili jsme z něj přes řadu šancí pouze 1 gól. Postupně se začala hra vyrovnávat a i soupeř měl příležitost ke skórování, tu největší v přesilové hře sám před naší brankou díky zákroku našeho brankáře neproměnil. 2.třetinu jsme začali přesilovou hrou, která však skončila po našem nedorozumění proměněným brejkem hostí 1:1. Opět jsme zvyšovali tlak na branku soupeře, který jsme korunovali gólem v přesilovce ve 28.minutě -2:1. Neuběhla však ani minuta a hosté opět vyrovnali povedenou střelou přes obránce-2:2. Poličští do té chvíle těžili z minima maximum, my jsme se na každý gól tvrdě nadřeli. Naštěstí v závěru druhé třetiny chybovali ve vlastním obranném pásmu i hosté a nabídnutou šancí náš obránce nepohrdnul-3:2. Tento náš gól v závěru druhé třetiny se nakonec ukázal zlomovým a posléze i vítězným, neboť hosté v třetí části hry už neskórovali a pod vlivem narůstajícího skóre v náš prospěch postupně herně a fyzicky odpadali. Sluší se ale tým Spartaku pochválit za bojovnost a skvělou střeleckou produktivitu, se kterými nám v 11 hráčích do pole po 2 třetiny byl vyrovnaným soupeřem. Závěrečná třetina už ale byla v naší režii a poté, co jsme ustáli na jejím začátku oslabení, jsme rozjeli brankostroj po krásných hokejových kombinacích na konečných 7:2 v náš prospěch. Děkujeme fanouškům a fanynkám za podporu a zveme Vás všechny na další DOMÁCÍ zápas v PÁTEK 20.ŘÍJNA v 19.30 HODIN s momentálně vedoucím mužstvem Regionální ligy staršího dorostu- HC CHOTĚBOŘ !!! Přijďte nám fandit a vytvořit domácí prostředí !