xx
xx
2017.10.08_Muži CHN:LIT
6 : 4
(2:1, 1:2, 3:1)

Branky(nahrávky): 5. Pilař (Knytl), 12. Zavřel (Král), 14. Musil (Zahradník, Barkóci), 32. Starý (J.Voříšek, Skoumal), 37. Kousalík (Král), 38. Pilavka (Dvořák), 45. Skoumal (J.Voříšek), 50. Král (R.Voříšek), 52. Zavřel (Kousalík), 60. Krejsa (Kousalík)
HC Choceň: Jánský - Kousalík, Vacek, Voříšek, Březka, Jehlička, Dvořák - Zavřel, Kopečný, Král, Krejza, Pilař L., Pochobradský, Pilař M., Knytl, Lichtag
HC Litomyšl: Klička - Polák, Bláha, Jankovský, Kovář, Šklíba, Mečiar, Starý - Dvořák, Solnička, Novotný, Skoumal, Barkóci, Zahradník, Bor, Voříšek, Vomočil, Pilavka, Budina, Lustyk, MusilDerby nemá favorita, a tak mohli hokejisté Litomyšle do Chocně jet s čistou hlavou a cílem přetavit dobré výkony na první body do tabulky. Trenér Svatoš dokonce sáhl ke změně na brankářském postu a do branky se postavil na horkém ledě před pěti stovkami diváků Klička. Až do 5. minuty držel čisté konto než jej překonal M. Pilař – 1:0 Následné oslabení nepřineslo změnu stavu, ale ve 12. minutě bylo hůře. Domácím se podařilo i napodruhé procpat puk do branky. Tím šťastným byl Zavřel – 2:0. Hráči Litomyšle se však nevzdávají tak snadno. Hned první nabídnutou přesilovku využili. V 15. minutě zaúřadoval Musil – 2:1. Tím byl účet první třetiny uzavřen .

Druhé dějství nabídlo atraktivní hokej a domácí si vytvořili několik slibných šancí. Avšak ani přesilová hra jim nepomohla k překonání Kličky. V 33. minutě se do šance pro změnu dostali borci z Litomyšle a bylo vyrovnáno díky Starému – 2:2. V 37. minutě padl další gól. Tentokrát se o něj postaral Kousalík střelou pod víko – 3:2. Chuť útočit znamená mnohdy chyby v obraně. V 38. minutě takovéto situace využil Pilavka a bylo vyrovnáno – 3:3. Do šaten se šlo tak za stejného výsledku jako v předchozím utkání s Chotěboří a nic nebylo ztraceno.

Stejně jako v první třetině se diváci dočkali gólu během prvních pěti minut. Podruhé v zápase se trefil Musil – 3:4. Vedení vydrželo týmu lodivoda Svatoše, který stadion v Chocni zná z obou laviček, pět minut. V 50. minutě srovnal Král – 4:4. O dvě minuty se podruhé trefil Zavřel a bylo zle – 4:5. Dvě a půl minuty před koncem nabídli domácí k vyrovnání přesilovku. Ta však k vyrovnání nepomohla. Trenér Svatoš tak zkusil překonat domácí obranu při power play. To se však nepovedlo. Na začátku 60. minuty zpečetil vítězství Chocně Krejza – 4:6. Fanoušci Jiskry tak musejí v body doufat v dalších duelech. Bohužel ani dobrý výkon totiž neznamenal vítězství.
Správný sport - hokej
SpravnySport
Zimní stadion (774 432 169)

ZS rozpis ledu září 2017

ZS rozpis ledu říjen 2017

Seznamy zápasů LIT

Krajská liga mužů
Krajská liga juniorů
Krajská liga dorostu
Krajská liga st.žáků

OnLine
On Line PUHK 2015 Facebook On Line PUHK
NEPŘEHLÉDNĚTE
HRA TĚLEM V ŽÁKOVSKÝCH KATEGORIÍCH
Nová úprava pravidel omezující tvrdost hry v žákovských kategoriích...
Zápasy A-týmu

Návštěvnost
TOPlist
name
eshop-plus.cz: vlastní eshop do 5 minut
Facebook a YouTube
Facebook Facebook
Partneři
B team HC Litomyšl
Facebook
tabulka KLM PU

Důležité odkazy
Český hokejový svaz
Region info PU a HK
Krajský svaz PU
Krajský svaz HK
HC Slovan M.Třebová
HC Hlinsko
HC Chrudim
HC Chotěboř
HC Skuteč
HC Choceň
HC Světlá n.S.
HC Lanškroun
HC Spartak Polička
Lok. Česká Třebová
ZH Pardubice
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.03 sekund Upravil Jiří Mlejnek © 2009, veškeré materiály z tohoto webu lze použít pouze se svolením provozovatele! Theme Nautica