2017.10.11_Muži LED:LIT

Branky (nahrávky) 2. Havel (Štěpán, Vantuch), 14. Budina(Pilavka), 14. Havel, 22. Havel (Štěpán, Vantuch), 24. Štěpán (Havel, Vantuch), 31. Skoumal (Barkóci), 36. Barkóci (Skoumal, Budina), 45. Barkóci (Budina, Novotný), 49. Havel, 50. Skouma (Budina, Dvořák), 55. Vantuch (Havel, Zelený), 59. Havel (Zmrhal), 60. Barkóci (Budina)
Sestava LitomyšlKalousek - Vomočil - Pilavka - Voříšek, Mečiar, Jankovský, Budina – Skoumal – Dvořák, Kovář, Polák, Zahradník – Musil - Barkóci, Šklíba – Bláha, Bor, Solnička, Novotný

Ledeč nad Sázavou v letošní sezoně odehrála pouze jediný zápas, kdy nastoupila proti Chocni. V následujícím zápase proti Světlé nad Sázavou odehrála jen 4. minuty, než se strhla mela na ledě i mezi diváky. Do dalšího pak nenastoupila vůbec. Proti Litomyšli se však vytáhla. Přestála úvodní tlak a ujala se vedení díky gólu Lukáše Havla – 1:0. Bohužel to pro Litomyšl nebylo naposled. V následujících minutách byli oba gólmani bezchybní a to i během přesilových her na obou stranách. Na počátku 14. minuty bylo vyrovnáno. Chybu domácích v rozehrávce využil Budina – 1:1. Radost z gólu netrvala ani minutu a už se měnilo skóre. Druhým gól vstřelil Havel – 2:1. Do konce třetiny se o jediný vzruch postaral Zahradník, který putoval na trestnou lavici s osobním trestem.
O dvě vteřiny více než v prvním dějství potřebovali domácí na vstřelení branky. V 22. minutě zkompletoval hattrick Havel – 3:1. O dvě minuty později opařil hráče Litomyšle Štěpán – 4:1. Ti však přepnuli na vyšší rychlost a odehráli nejlepší část utkání. Dopomohla tomu rázná domluva trenéra Svatoše, který si vzal oddechový čas, a také dvě přesilovky. V 31. minutě se trefil Skoumal – 4:2. Méně hráčů na ledě a hned bylo lépe. V 36. minutě snížil Barkóci – 4:3. To bylo do druhé sirény vše.
Dobrý konec a ještě lepší začátek. Čas 44:14 a radost na lavičce Litomyšle. Barkóci využil nabídnutou příležitost a vyrovnal – 4:4. S tím se ovšem nesmířil domácí Havel a ve 49. minutě znovu poslal domácí do jednogólového vedení - 5:4. Odpověď přišla v následující minutě. Skoumal vyrovnal – 5:5. Po následném odpískání faulu si vzal domácí trenér oddechový čas a udělal dobře. Domácí přečkali oslabení a v nabídnuté přesilovce uspěli díky Vantuchovi – 6:5. V oslabení navíc v čase 58:53 uspěl muž zápasu Havel – 7:5. Výsledek zkorigoval hattrickem Barkóci – 7:6. Na vyrovnáníní to bylo bohužel málo.
„Máme spoustu šancí, ale nedáváme góly. Potřebujeme přeřadit na vyšší stupeň. Někteří hráči si neuvědomují, že je potřeba makat celých šedesát minut,“ řekl trenér Jan Svatoš. Na druhou stranu je potřeba některá jména vyzdvihnout. „Pochválil bych Barkóciho, Dvořáka, Skoumala a Budinu, který si zahrál na beku a šlo mu to,“ dodal lodivod Litomyšle.

Vygenerované za: 0.01 sekund Upravil Jiří Mlejnek © 2009, veškeré materiály z tohoto webu lze použít pouze se svolením provozovatele! Theme Nautica