xx
xx
2017.10.15_Muži LIT:HBR
Kdo dal přednost utkání s Havlíčkovým Brodem před derby Pardubice vs. Hradec Králové nebo Sparta vs. Plzeň, tak rozhodně neudělal chybu. Fanoušci Litomyšle čekalo překvapení od prvních minut. V brance nastoupil Klička, kapitán Budina se přesunul na post obránce a na zádech všech hráčů se objevily jmenovky. První střelu stihli domácí do minuty. Ve 2. minutě následovala přesilovka Brodu, která útočné snahy zchladila. Ne na dlouho. V 8. minutě se ocitl v šanci Skoumal. Úspěch však slavil až Musil na začátku 9. minuty. Ten nedal šanci gólmanovi díky přihrávce Pilavky, který se zdržel při střídání na ledě 1:0. O dvě minuty později se sám na bránu řítil Pilavka. K zakončení se však díky soupeři nedostal. Nařízené trestné střílení gólovou radost nepřineslo. V 13. minutě zabojoval Pilavka za brankou a přesnou přihrávkou našel Starého, který nekompromisně zakončil rychlou střelou – 2:0. Neuběhla ani minuta a prosadil se hostující Vala – 2:1. V 16. minutě zopakovali hráči scénář druhého gólu. Akorát místo Musila našel Pilavka zpoza branky Vomočila a ten se nemýlil – 3:1. V 18. minutě se mohl nahrávač proměnit ve střelce. Píšťalka hlavního arbitra však rozčísla zvuk dříve něž puk síť branky. Následný faul Budiny znamenal příležitost pro hosty, kteří se jí chopili. V 19. minutě vyslal od modré střelu Lacina a měl velké štěstí, puk zapadl za Kličkova záda – 3:2.
Druhá třetina začal jednogólovým náskokem a dlouho se na tomto faktu nic neměnilo. Vše změnila první přesilovka třetiny. Jen dvě vteřiny chyběly do návratu pátého hráče Brodu na led, když vyslal kapitán Budina na bránu zvláštní střelu, která od modré čáry až po síť nenarazila na jediný odpor – 4:2. O šest minut později se přihlásil o slovo pro změnu Voříšek. Ten nejprve zabodoval v pásmu. Následně si zajel do kruhu a střelou přes bránícího hráče překonal gólmana – 5:2. Následovalo oslabení, které nepřineslo vzruch ani na jedné lavičce. V 35. se dočkal gólového zápisu nejlepší nahrávač zápasu Pilavka. Ten obdržel zpoza brány šikovnou přihrávku a poslal puk kam patří – 6:2. Do konce třetiny tento výsledek vydržel.
Poslední část hry přinesla gólovou radost v 46. minutě. Mečiar vyslal střelu na gólmana, který ji pouze vyrazil. Nejrychleji byl u puku Voříšek, který pohotově zakončil – 7:2. O minutu později došlo ke zranění Vomočila. Domácí byli aktivnější, ale také smutnější, když na začátku 52. minuty odstoupil další hráč. Konkrétně Musil. V následující hře 4 na 4 se nejvíce dařilo opět Voříškovi, který byl tentokrát při svém úniku tísněn obráncem. V 56. minutě se blýskl Jankovský, který parádně vyškolil brankáře Brodu – 8:2. Hosté si ještě zahráli přesilovku 5 na 3, při které se Jelínek 23 vteřin před koncem utkání trefil mezi Kličkovy betony.
„Podle výsledku se jednalo o jednoznačné vítězství, ale za cenu dvou ztrát. Byla to hodně drahá výhra. Musil a Vomočil odcestovali na rentgen,“ řekl po utkání trenér Svatoš. Ten vyjádřil spokojenost se ziskem prvních bodů. Našel však i vady na projevené hře. „Stále v bránění nedosahují hráči toho, co od nich očekávám.“ Neopomenul ani pozitiva. „Chci pochválit celý tým, který podpořil gólman. Další zápasy doufám tento výsledek kluci potvrdí,“ dodal lodivod litomyšlské lavičky.
Správný sport - hokej
SpravnySport
Zimní stadion (774 432 169)

ZS rozpis ledu září 2017

ZS rozpis ledu říjen 2017

Seznamy zápasů LIT

Krajská liga mužů
Krajská liga juniorů
Krajská liga dorostu
Krajská liga st.žáků

OnLine
On Line PUHK 2015 Facebook On Line PUHK
NEPŘEHLÉDNĚTE
HRA TĚLEM V ŽÁKOVSKÝCH KATEGORIÍCH
Nová úprava pravidel omezující tvrdost hry v žákovských kategoriích...
Zápasy A-týmu

Návštěvnost
TOPlist
name
eshop-plus.cz: vlastní eshop do 5 minut
Facebook a YouTube
Facebook Facebook
Partneři
B team HC Litomyšl
Facebook
tabulka KLM PU

Důležité odkazy
Český hokejový svaz
Region info PU a HK
Krajský svaz PU
Krajský svaz HK
HC Slovan M.Třebová
HC Hlinsko
HC Chrudim
HC Chotěboř
HC Skuteč
HC Choceň
HC Světlá n.S.
HC Lanškroun
HC Spartak Polička
Lok. Česká Třebová
ZH Pardubice
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.01 sekund Upravil Jiří Mlejnek © 2009, veškeré materiály z tohoto webu lze použít pouze se svolením provozovatele! Theme Nautica