2017.10.04 Muži LIT - CHT

Branky(nahrávky): 8. Křesťan(Havel), 15. Barkóci(Pilavka), 19. Dvořák(Eis), 22. Eis(Dvořák), 29. Barkóci(Vomočil,Pilavka), 34. Voříšek, 46. Eis(Dvořák), 60. Vácha
Sestava Litomyšl: Kalousek (Klička) - Polák, Bláha, Jankovský, Kovář, Šklíba, Mečiar, Starý - Dvořák, Solnička, Novotný, Skoumal, Barkóci, Zahradník, Bor, Voříšek, Vomočil, Pilavka, Budina

Školička bruslení
info

Tento týden výjimečně ŠKOLIČKA BRUSLENÍ v neděli 8.10. v 7:30 - 8:30 !!!!! místo v sobotu

První kolo draftu NHL
info Kanadský časopis The Hockey News potěšil české fanoušky. Když věštil, jak dopadne první kolo příštího draftu NHL, zmínil hned tři Čechy. Rozhovor s Kubou Bažantem, který pracuje jako skaut pro organizaci ISS Hockey a od letoška také jako asistent generálního manažera pro South Florida Hockey Academy.

Článek naleznete ZDE.
2017.10.03_Schůzka rodičů
info

V úterý 3.10.2017 v 17:00 schůzka rodičů kategorie Elévů ročník 2008. V klubovně na ZS. Účast nutká !!!!!

2017.10.03_SCHŮZKA TRENÉRŮ
info

V úterý 3.10.2017 v 18:00 schůzka trenérů. V klubovně na ZS.

29.9.2017 ELIOD Regionální liga mladšího dorostu MTR - LIT
dorost
HC MORAVSKÁ TŘEBOVÁ -HC LITOMYŠL 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Branka: Farkas Daniel.
Asistence: Renza Jáchym

Další zápas hrajeme v neděli 8.10.doma, kde od 17:00 hostíme Poličku.
2017.09.30_Žáci LIT:LAN
Liga mladších a starších žáků , další kolo v sobotu 30.9. doma proti Orlům z Lanškrouna:

HC Litomyšl : HC Orli Lanškroun 4:10 - mladší žáci

HC Litomyšl : HC Orli Lanškroun 0:7 - starší žáci

2017.10.01_Muži HLI:LIT

Branky(nahrávky): 4. Velinský(Pazourek Pelán), 25. Mečiar(Voříšek), 30. Makovský(Pazourek), 45. Chvojka(Havel), 46. Skoumal, 48. Havel(Pazdera), 60. Fink(Pazourek, Zdražil)
Sestava Litomyšl: Kalousek (Klička) - Polák, Bláha, Jankovský, Kovář, Mečiar, Starý - Dvořák O., Solnička, Novotný, Skoumal, Zahradník, Bor, Voříšek, Vomočil, Pilavka, Budina, Večeřa

První soutěžní zápas začal v Hlinsku nemastným a neslaným výkonem proti zkušenému a dobře připravenému soupeři. Od první minuty se hráči Hlinska valili na gólmana Kalouska. Ve 3. minutě putoval na trestnou lavici Jankovský a domácí první přesilovku přetavili ve vedoucí gól o minutu později Velínský – 1:0. Zbytek třetiny mnoho vzruchu nepřinesl. Zápis se plnil pouze tresty. Ten nejvyšší si odnesl Vomočil v čase 19:56 2+10.

Vstup do druhé třetiny byl pro Litomyšl pozitivním úsekem zápasu. Domácí nezačali tak svižně a nedůraz obrany potrestalo duo Mečiar – Voříšek. První jmenovaný se trefil v 25. minutě – 1:1. O pět minut později se prosadil přesnou střelou Makovský – 2:1. Další minuty kralovali gólmani a ani hra v přesilovkách nepřinesla další radost do řad fanoušků.

Jeden gól rozdílu neznamenal před začátkem posledního dějství klíčovou roli. Hlinečtí Koně proto neponechali nic náhodě. Ve 43. minutě nechali vyniknout Kalouska, který si o dvě minuty později vybral svou trochu smůly, když mu vypadl puk z lapačky po tvrdé střele Havla a Chvojka neměl s dorážkou problém – 3:1. O padesát vteřin později si pro změnu sáhl pro trochu štěstí Skoumal, když s pomocí domácího obránce dostal puk za Saifrova záda – 3:2. Z další šance mohlo být vyrovnáno, ale gólman Hlinska byl proti. V 48. minutě se vydalo na Kalouska opět dvojice Havel – Chvojka. Tentokrát však nemusel střelec vítězného gólu dorážet. Havel prostřelil Kalouska 4:2. Hra v přesilovkách na obou stranách změnu skóre nepřinesla. Šanci na korekci měli hráči Litomyšle v úplném závěru. Nabídnutou přesilovku 5 na 4 si vylepšili ještě odvoláním brankáře. Prázdná klec je vždy velkým lákadlem a v tomto zápase mu podlehl v 60. minutě Fink – 5:2.

„Podali jsme špatný výkon, který doprovázelo časté vylučování. Málo jsme stříleli a nevycházely nám ani přesilovky nebo přečíslení. Domácí byli dobře připraveni a hráli fyzický hokej. Mají zkušený tým. My musíme předčit soupeře hlavně bojovností, které mi v tomto zápase chyběla,“ zhodnotil utkání trenér Jan Svatoš.

2017.09.30_St.dorost SKU:LIT

HC Skuteč : HC LITOMYŠL 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Branky: Pakosta
Asistence: Edl