Přidal/a kl dne 07.10.2017 12:36

HC LITOMYŠL : HC Spartak Polička 7 : 2 (1:0, 2:2, 4:0)

Branky: Pakosta, Ševčík, Laštůvka, Voříšek Jakub, Edl, Polák, Večeřa
Asistence: 3x Zahradník, Večeřa, Voříšek Jakub, Polák, Pakosta

Zápas jsme začali velkým tlakem s vědomím nutnosti bodovat, ale vytěžili jsme z něj přes řadu šancí pouze 1 gól. Postupně se začala hra vyrovnávat a i soupeř měl příležitost ke skórování, tu největší v přesilové hře sám před naší brankou díky zákroku našeho brankáře neproměnil. 2.třetinu jsme začali přesilovou hrou, která však skončila po našem nedorozumění proměněným brejkem hostí 1:1. Opět jsme zvyšovali tlak na branku soupeře, který jsme korunovali gólem v přesilovce ve 28.minutě -2:1. Neuběhla však ani minuta a hosté opět vyrovnali povedenou střelou přes obránce-2:2. Poličští do té chvíle těžili z minima maximum, my jsme se na každý gól tvrdě nadřeli. Naštěstí v závěru druhé třetiny chybovali ve vlastním obranném pásmu i hosté a nabídnutou šancí náš obránce nepohrdnul-3:2. Tento náš gól v závěru druhé třetiny se nakonec ukázal zlomovým a posléze i vítězným, neboť hosté v třetí části hry už neskórovali a pod vlivem narůstajícího skóre v náš prospěch postupně herně a fyzicky odpadali. Sluší se ale tým Spartaku pochválit za bojovnost a skvělou střeleckou produktivitu, se kterými nám v 11 hráčích do pole po 2 třetiny byl vyrovnaným soupeřem. Závěrečná třetina už ale byla v naší režii a poté, co jsme ustáli na jejím začátku oslabení, jsme rozjeli brankostroj po krásných hokejových kombinacích na konečných 7:2 v náš prospěch. Děkujeme fanouškům a fanynkám za podporu a zveme Vás všechny na další DOMÁCÍ zápas v PÁTEK 20.ŘÍJNA v 19.30 HODIN s momentálně vedoucím mužstvem Regionální ligy staršího dorostu- HC CHOTĚBOŘ !!! Přijďte nám fandit a vytvořit domácí prostředí !